Wyniki – amatorzy

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W JEZDZIE PO GÓRĘ SPEC GÓR – CHEŁMIEC 2006
WAŁBRZYCH 07.05.06
DYSTANS 7000 M AMATORZY
11 IMPREZA CYLKU GRAND PRIX „IDOL 2006”

OPEN

NAZWISKO

IMIĘ

KLUB/MIASTO

CZAS

M-CE W KAT

1

BŁACHNIK

DAMIAN

WAŁBRZYCH

23:28

M-20/1

2

ICIASZEK

PIOTR

WAŁBRZYCH

24:11

M-20/2

3

PRĘTKOWSKI

MACIEJ

WAŁBRZYCH

24:26

M-20/3

4

JANISZEWSKI

MARCIN

WAŁBRZYCH

24:35

M-20/4

5

PIĘTEK

TOMASZ

ŚWIEBODZICE

25:18

M-20/5

6

WIŚNIEWSKI

MARCIN

WAŁBRZYCH

25:39

M-20/6

7

TRAWINSKI

ROBERT

WROCŁAW

26:34

M-20/7

8

ŁYSAK

BARTEK

JEDLINA-ZDRÓJ

26:41

M-20/8

9

RAPA

PIOTR

WKB PODZAMCZE

26:50

M-20/9

10

RUDEL

MICHAŁ

WAŁBRZYCH

27:08

M-20/10

11

GWIZDZ

MICHAŁ

KAMIENNA-GÓRA

27:16

M-20/11

12

CZERWIŃSKI

PIOTR

MTB EXPLORER WROCŁAW

27:20

M-30/1

13

HARTMAN

MARIUSZ

WAŁBRZYCH

27:32

M-40/1

14

MUSIAŁ

ANDRZEJ

ARGILLON JEDLINA-ZDRÓJ

27:44

M-50/1

15

KOTOWICZ

PRZEMYSŁAW

WROCŁAW

28:01

M-40/2

16

SIARKA

ANDRZEJ

BIELAWA

28:19

M-30/2

17

WITKOS

PAWEŁ

DĄBROWA GÓRNICZA

28:30

M-20/12

18

MYDLIKOWSKI

MAREK

WAŁBRZYCH

28:35

M-20/13

19

RZEMIEŃ

PAWEŁ

WROCŁAW

28:39

M-30/3

20

HENCZKA

MAREK

WKB PODZAMCZE

28:54

M-40/3

21

FOKSOWICZ

RADOSŁAW

SZCZAWNO-ZDRÓJ

28:58

M-20/14

22

SZYMCZAK

PIOTR

BOGUSZÓW-GORCE

29:03

M-40/4

23

BOJARSKI

PAWEŁ

WAŁBRZYCH

29:10

M-30/4

24

WALENCIUK

MICHAŁ

MTB EXPLORER WROCŁAW

29:16

M-20/15

25

JUCHNIEWICZ

MARCIN

WAŁBRZYCH

29:23

M-20/16

26

BACZEWSKI

EDWARD

WAŁBRZYCH

29:27

M-40/5

27

STANISŁAWEK

MATEUSZ

WAŁBRZYCH

29:42

M-20/17

28

TYBORSKI

ARTUR

WKB PODZAMCZE

29:48

M-40/6

29

POGORZELSKI

GRZEGORZ

WKB PODZAMCZE

29:49

M-40/7

30

MARCINIUK

JAROSŁAW

SOKOŁOWSKO

30:12

M-20/18

31

KRAJEWSKI

KRZYSZTOF

BOGUSZÓW-GORCE

30:27

M-30/5

32

GABRYSIAK

TOMASZ

WAŁBRZYCH

30:35

M-20/19

33

GRABOWSKI

KRZYSZTOF

WAŁBRZYCH

30:44

M-20/20

34

KARCZEWSKI

DAMIAN

MTB WIEZA ANNA

30:49

M-20/21

35

FIGIEL

BARTOSZ

WKB PODZAMCZE

31:14

M-20/22

36

SUBOCZ

ANDRZEJ

JEDLINA-ZDRÓJ

31:17

M-50/2

37

KWIATKOWSKI

MICHAŁ

WAŁBRZYCH

31:24

M-20/23

38

MIAZGA

RAFAŁ

WAŁBRZYCH

31:28

M-20/24

39

SKOWROŃSKI

JANUSZ

MTB EXPLORER WROCŁAW

31:34

M-20/25

40

FIGIEL

KRZYSZTOF

WKB PODZAMCZE

31:39

M-50/3

41

WOJTYŁA

MAGDALENA

WROCŁAW

31:53

K-30/1

42

KSIĄŻKIEWICZ

JĘDRZEJ

ŚWIEBODZICE

31:56

M-20/26

43

GRZEBSKI

PAWEŁ

WAŁBRZYCH

32:27

M-20/27

44

FIGIEL

JAKUB

WKB PODZAMCZE

32:45

M-20/28

45

PIOTROWSKI

MARIUSZ

BIKES PIOTROWSKI

32:58

VIP/1

46

WAWRZYNIAK

ANDRZEJ

WKB PODZAMCZE

33:09

M-40/7

47

CZERWIŃSKI

JAROSŁAW

WAŁBRZYCH

33:11

M-20/29

48

FUJAWA

JAKUB

ANDRYCHÓW

33:28

M-20/30

49

SKRZYDLEWSKI

MACIEJ

WKB PODZAMCZE

34:16

M-30/6

50

BOJARSKA

MAGDALENA

WAŁBRZYCH

34:24

K-30/2

51

SŁOMOWICZ

JAROSŁAW

WAŁBRZYCH

34:34

M-30/7

52

ZAWIŁA

PAWEŁ

ANDRYCHÓW

34:41

M-30/8

53

WYSKIEL

HENRYK

WAŁBRZYCH

34:50

M-40/8

54

WANIA

MATEUSZ

MTB EXPORER WROCŁAW

34:54

M-20/31

55

MARCINIUK

ANETA

SOKOŁOWSKO

35:00

K-31/1

56

ORUBA

KRZYSZTOF

ŚWIDNICA

35:12

M-60/1

57

SPYCHALSKI

STANISŁAW

WKB PODZAMCZE

35:23

M-50/4

58

BĄDKOWSKI

HUBERT

ARGILLON JEDLINA-ZDRÓJ

35:28

M-20/32

59

SPEIL

JERZY

WKB PODZAMCZE

35:30

M-50/5

60

SIENIEC

BOGUSŁAW

PIECHOWICE

35:43

M-40/9

61

FORTOŃSKI

HENRYK

WAŁBRZYCH

35:49

NIEPE/1

62

KOWALCZYK

JAN

BOGUSZÓW-GORCE

35:57

M-50/6

63

KLUBA

ANDRZEJ

WAŁBRZYCH

36:00

M-50/7

64

SIARKA

EWA

BIELAWA

36:25

K-30/3

65

JURKIEWICZ

KATARZYNA

DĄBROWA GÓRNICZA

36:38

K-30/4

66

MOSIO

JÓZEF

WAŁBRZYCH

37:10

M-50/8

67

BUDKA

MIROSŁAW

WAŁBRZYCH

38:08

M-30/9

68

MARCINIUK

LESŁAW

WAŁBRZYCH

38:15

M-50/9

69

JAGODZIŃSKI

JÓZEF

WKB PODZAMCZE

38:22

M-60/2

70

PEŁCZYŃSKI

KONRAD

WAŁBRZYCH

38:48

M-20/33

71

POGORZELSKI

MARCIN

WAŁBRZYCH

39:16

M-20/34

72

MARCINOWSKI

EUGENIUSZ

BIELAWA

40:00

VIP/2

73

TOKARSKI

MACIEJ

ŚWIEBODZICE

41:04

M-20/35

74

KLIMAS

RYSZARD

ARGILLON JEDLINA-ZDRÓJ

41:13

M-40/10

75

RADUCKI

STANISŁAW

WAŁBRZYCH

41:17

M-60/3

76

JAROSŁAWSKI

MARIUSZ

SZCZAWNO-ZDRÓJ

43:18

M-40/11

77

POŁCYN

ANDRZEJ

STARE BOGACZOWICE

44:16

M-40/12

78

TUREK

RUDOLF

WKB PODZAMCZE

44:21

M-60/4

79

BACZEWSKA

RENATA

WAŁBRZYCH

45:41

K-31/2

80

KWIATKOWSKI

PAWEŁ

WAŁBRZYCH

46:23

M-20/36

81

FIGIEL

BARBARA

WKB PODZAMCZE

46:46

K-41/1

82

KOTRAS

JAN

WAŁBRZYCH

80:00

NIEPE/2

ZAWODNIK Z POZYCJI NR 74 WJECHAŁ NA CHEŁMIEC W DNIU 06.05.06                                        SPORZĄDZIŁ 08.05.2006 KLIMAS RYSZARD